Strona główna => Władze i pracownicy => Oferta pracy woźnej.

o naborze na stanowisko obsługi

ETAT                  woźna

Wymiar               cały etat

OBOWIAZKI         - sprzątanie, mycie i dbanie o czystość klas, korytarzy, szatni

- w czasie pełnienia dyżurów pilnowanie porządku na korytarzach

- kontakt z rodzicami

- zwracanie uwagi na zmianę obuwia uczniów

- utrzymanie w należytej czystości sanitariatów

WYKSZTAŁCENIE             - zawodowe
Wymagania konieczne    -staż pracy- 5 lat na podobnym stanowisku
Wymagania dodatkowe   -umiejętność pracy w zespole, zdyscyplinowanie,                                                               punktualność

W CV należy umieścić klauzulę „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. Zm.)”. Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oświadczenie o niekaralności oraz kopię dokumentów poświadczających wykształcenie i staż pracy należy składać do 22.02.2013r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I Gałczyńskiego lub za pośrednictwem poczty pod adresem ul. Balkonowa 4, 03-329 Warszawa         z dopiskiem na kopercie „ Oferta pracy-pracownik obsługi”.
   Oferty niekompletne i po terminie nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Do rozmów kwalifikacyjnych zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci. Wyniki rekrutacji będą umieszczone na stronie internetowej szkoły. Złożonych dokumentów szkoła nie zwraca. Po zakończonej rekrutacji zostają komisyjnie zniszczone.